TOA VX-3000 seeria helindussüsteem

TOA VX-3000 on integreeritud evakuatsiooni- ja üldhelindusesüsteem. Usaldusväärne ja energiasäästlik helindussüsteem on sertifitseeritud vastavalt Euroopa standardile EN 54-16. Süsteemi komponentide väike arv muudab projekteerimise ja paigaldamise lihtsaks, säästes ruumi ja vähendades kaabelduse keerukust, võimaldades süsteemi kiiret seadistamist.

TOA VX-3000 seeria helindussüsteem

Süsteem koosneb kolmest erinevast 19'' raamidest erinevate väljundtüüpidega, seinakinnitusseade ja kolme erineva võimsusega D-klassi modulaarsed võimendid muudavad süsteemi paindlikuks ja võimaldavad täpselt kasutaja nõudmistele vastava konfiguratsiooni ning tänu moodsale toitetehnoloogiale on väga energiasäästlik.

 

Tänu paindlikule süsteemiarhitektuurile saab VX-3000 süsteemi kasutada nii väikestes kui ka suurtes rakendustes, kuni 1280 kaugmikrofoni, 1920 heliallika, 1024 sisemise sõnumi ja 2560 kõlariliini ning 5760 juhtsisendi ja 2880 juhtväljundiga. Süsteemi saab paigaldada nii tsentraliseeritud kui ka detsentraliseeritult, kusjuures viimane vähendab oluliselt kaabeldusega seotud kulusid. Erinevad Ethernet'i lülitide abil võib süsteemi osade vahemaa olla kuni 30 km.

 

Automaatseid hädaabiteateid (eelsalvestatud teateid) saab hallata kolmes faasis, näiteks edastada esmalt varjatud teade, seejärel hoiatus ja lõpuks evakuatsiooniteade. Etapilise evakuatsiooni saab seadistada 30 sammuga, mis võimaldab evakueerida suuri komplekshooneid nt tornmajad ja mitme korpusega hooned. Võimalik on mitme hoiatuse ja evakuatsiooniteadete samaaegne edastamine. Hädaabisõnumeid saab vajadusel käsitsi määrata edastusaladele hädaabimikrofonidega.

 

Kõlarite ahelaid on võimalik monitoorida kolmel viisil: takistuse jälgimise, liinilõpu moodulite ja silmusisolaatori süsteemiga.

 

Kahte teadustusmikrofoni mudelit saab seadistada tava-, hädaolukorra või mõlema režiimi jaoks. Kui see on seatud mõlemas režiimis, saab hädarežiimi prioriteedi seada kõrgemaks kui tavarežiimi.

 

Sisseehitatud kella või individuaalselt salvestatud helisid ehk tähelepanu tõmbamise helinaid saab seadistada enne ja pärast teavitust ning kasutada erinevaid helisid tava- ja hädaabisaadete jaoks.

 

Uus mikserpaneel võimaldab üldiste helisignaalide edastamist erinevate võrkude kaudu, et saaks kasutada juba olemasolevaid võrke.

 

Erinevad juurdepääsutasemed (alates versioonist 5) piiravad juurdepääsu seadistustarkvarale vastavalt operaatori õiguste tasemele. Seega võimaldab edasijõudnud kasutajatase lõppkasutajal seadistada sisseehitatud taimerit (alates versioonist 5) ja muuta helifaile üldiste ülekannete jaoks, näiteks peatada kellahelinad koolides ja tehastes või üldisi või reklaamteateid kaubanduspiirkondades.

 

Lisa tarkvara abil saab kasutaja helindussüsteemi funktsioone hõlpsalt juhtida kuni 4 arvuti abil.


 

Sulge

Nimetus
Veebilehe kasutamist jätkates nõustud küpsiste kasutamisega.
Sulge